L120IV | KITPRO

Endüstri için Güç

120 Litre Kapasiteli Parçalama / Karıştırma MakinasıModel L120IV Kesici / Karıştırıcı / Homojenizatör, gıda işleme ekipmanı üreticisi olarak bilgi birikimimizi ve deneyimimizi yüksek kapasiteli endüstriyel makinelere entegre ederek YAZICILAR deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Patentlerimizi ve bilgi birikimimizi birleştirerek; endüstriyel kapasiteye ve dayanıklılığa sahip, tezgah üstü kullanım kolaylığına sahip bir makine yarattık. L120IV, müşterilerimizin işgücü ihtiyacını artırmadan proses kapasitesini artırmalarına olanak tanıyor. Vücut gücünden bağımsız olarak bu makineyi çalıştırmak için sadece bir kişi yeterlidir. Haznenin eğilmesi ve kapağın açılıp kapanması tamamen motorludur ve otomatik olarak çalışır. Bıçak ünitesi - hazne - ve kapak, makineden uzakta temizlemek için çıkarılabilir, bu da hijyen standartlarını büyük ölçüde artırır.


Makine, su geçirmez metal düğmeler ve bir kontrol ekranı sunan hibrit bir kontrol paneli aracılığıyla çalıştırılır. Zamanlayıcı, değişken hız fonksiyonu, standart sunulan ters çevirme fonksiyonu, kapak ve devirme mekanizması kontrolleri bu panele entegre edilmiştir. Opsiyonel motorlu sıyırıcı otomatik olarak çalışır. Sıyırıcı, çalışma sürelerini kısaltır ve verimliliği artırır. Bu ekstra seçeneğin ayrıntıları için lütfen müşteri temsilcinize danışın.


Operatör güvenliği maksimum düzeydedir. Kesici makine, hazneyi veya kapağı yerinde algılamazsa çalışmaz. Güvenliği sağlamak ve mekanik sorunları önlemek için birden fazla sistem bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, makinenin motor ünitelerinin aşırı yüklenmesini önlemek için birden fazla sistem vardır. Tüm bu sistemler kötü kullanıma ve aşırı yüklenmeye karşı koruma sağlayarak yatırımınızı yıllarca korur.


Özellikler ve Seçenekler

Profesyoneller için ayrıntılar

IP65 Kontroller


Değişken hız


Termik koruma


Bakım gerektirmez


Asenkron Motor


HummusMaster


Çıkarılabilir Hazne


Çok fonksiyonlu


Motorize kapak ve devirme


İmalat için tasarlandıKarşılaştırma Tablosu

L120IV L200IV
Kapasite 120 Litre 200 Litre
Sıvı kapasitesi 99% 99%
Güç 15 kW 22 kW
Hız 600-3000rpm 600-3000rpm
Şebeke 380V 3ph 380V 3ph
IP65 Butonlar
Çıkarılabilir Hazne
Kolay temizlik
Termik koruma
HummusMaster
TEKNİK BİLGİ TEKNİK BİLGİ

"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.