HORECA | KITPRO

HORECA


Şüphesiz, HORECA sektörü ürünlerimizin dünya çapında en önde gelen uygulama alanıdır.

İster küçük bir kafeterya ister her gün binlerce havayolu müşterisine hizmet veren büyük ölçekli bir yemek fabrikası olsun; kesici / parçalayıcı mutfak robotlarımız her şefin elinin altındaki endüstriyel güçteki yardımcılarıdır.

Köfte, yulaf ezmesi gibi yoğun ve katı karışımlar hazırlayın.

Prepare liquid mixtures, like salad dressings, meat sauces and etc.

Salata sosları ve et sosları gibi sıvı karışımlar hazırlayın. Mayonez veya humus gibi emülsiyonları hazırlayın.

Uygulama için Mevcut Ürün Grupları:

Set-üstü Parçalayıcılar
2 - 12 litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet
Ayaklı Parçalama Makinaları
20 - 65 Litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet

Uygulama Örnekleri:

Kafe ve Restoranlar

İkram Hizmetleri

Oteller ve Yolcu Gemileri

Hastaneler, kreşler ve yaşlı bakım evleri

Okullar ve Askeriye ikram hizmetleri

Pastane ve Fırınlar

Gelişmiş Özellikler

Deneyim ile gelen başarı

Değişken hız
KITPRO, 20 yılı aşkın süredir bıçağın değişken hızda dönmesi için çok güvenilir inverter ile hız kontrol teknolojisinin kullanımında sektördeki öncüdür. Motorun hızını kontrol ederek partikül boyutunu, pürüzsüzlüğü, kıvamı ve diğer ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Birden fazla ürün ve sayısız reçete oluşturmak için tek bir makina yeter.
Ters yönde dönüş
Bıçağın tek tuşla ters yönde dönüş yapması (ekstra bir seçenek olarak seçili modellerde sunulur), normalde birden fazla doldurma ve boşaltma gerektiren birçok farklı ürünün tek partide üretilmesini sağlar. Aynı hazne içinde önceden işlenmiş karışımlara fındık, meyve, sebze ekleyin ve makinayı yavaş hızda ve ters yönde çalıştırarak salsa, püre, yoğurt karışımlarını dişe gelen iri parçalara sahip olacak şekilde kolayca üretin!
Çok fonksiyonlu sıyırıcı
Kanıtlanmış sıyırıcı tasarımı sayesinde, işlediğiniz ürünün hiç bir kısmını kapak veya hazne duvarlarında kaybetmeden parçalama yaparsınız. Yüksek kalite için gereken homojen ürün elde eder ve israfı ortadan kaldırırsınız. Sıyırıcı aynı zamanda ürünü bıçaklara yönlendirmek için bir kol işlevi görerek karıştırılması zor malzemelerin hızlı bir şekilde karıştırılmasını sağlar ve işlem sürelerini %50'ye kadar kısaltır!

"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.