Homojenize Etme ve Emulsiyonlar | KITPRO

Homojenize Etme ve Emulsiyonlar


Endüstriyel seviyede güç ve kapasite seçenekleri ile sonsuz çeşitlilikte ürünü işleyin. Elinizdeki malzemenin karakterini en iyi şekilde ortaya çıkarın. Teknik olarak üstün ancak tüketiciye fabrikasyon hissettirmeyen ürünler yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Uygulama için Mevcut Ürün Grupları:

Set Üstü Parçalayıcılar
2 - 12 litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet
Ayaklı Parçalama Makinaları
20 - 65 Litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet
Endüstriyel Parçalama Makinaları
120 Litre ve üzerinde değişken hızlı modeller
Keşfet

Uygulama Örnekleri:

Homojenize edin

Boyut ve yoğunluktan bağımsız olarak organik ürünlerin homojenize karışımlarını oluşturun. Kuruyemişleri yağlarla veya etleri baharatlarla karıştırarak istenen partikül boyutunda homojenize bir karışım elde edin.

Kuruyemiş ezmeleri hazırlayın

En yüksek standartlarda tahin, fıstık ezmesi, fındık veya antep fıstığı ezmesi yapın. Kolloid değirmen makinelerine kıyasla, pütürlü yani daha doğal hisse sahip macunlar oluşturabilir ve işleme sırasında eklenen ürün ezilmeden (örneğin çikolata parçaları, kuru üzüm veya bütün fındık parçaları) ekstra bileşenler ekleyebilirsiniz.

Meyve ve sebze konsantreleri üretin

Yüksek viskoziteye sahip kaliteli konsantreler üretebilirsiniz.

Bebek maması ve yaşlılar için gıda üretimi

Pişmiş ve çiğ gıda maddelerini bebekleri veya çiğneme ve sindirim bozukluğu olan kişileri beslemek için mükemmel pürelere dönüştürün. Bakım evleri, hastaneler ve kreş merkezleri için idealdir.

Emülsifiye Soslar Üretin

İşletmeniz kendi mayonezini üreterek fark yaratsın. Salata sosları ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Humus ustası ile humus yapın

Humus teknik olarak bir emülsiyondur. Bu reaksiyon, mükemmel ve pürüzsüz bir sonuç oluşturmak için güçlü bir motor ve bıçaklar gerektirir. Patentli HummusMaster ürün serisini kullanarak en iyi humusu üretin. Daha fazla ayrıntı için özel HummusMaster sayfamıza göz attığınızdan emin olun.

PARÇACIKLI
Fındık parçaları ve çikolata parçacıkları içeren çıtır parçacıklı bir fıstık ezmesi. Ağızda hissedilen gerçek malzemelerin dokunuşuyla bir şölen. Bu tür bir ürün, tamamen endüstriyel bir ürün yerine doğal bir ürün hissi verecektir. İki seviyede 4 kanatlı tasarım, değişken hız ve işlevsel sıyırıcı sayesinde çok üst seviyede ürün imal edebilirsiniz.
PÜRÜZSÜZ
Pürüzsüz karışımlar - endüstriyel dokunuş olmadan tamamen homojenize. Yüksek performanslı motorlar ve bıçak tasarımı sayesinde meyve smoothie'leri, sebze püreleri ve ipek pürüzsüzlüğünde humus hazırlayabilirsiniz. Endüstriyel seviyede pürüzsüz veya ev yapımı dokunuşa sahip soslar ve emülsiyonlar yapabilirsiniz - tüketiciler tarafından hangisi istenirse.

Gelişmiş Özellikler

Deneyim ile gelen başarı

Değişken hız
KITPRO, 20 yılı aşkın süredir bıçağın değişken hızda dönmesi için çok güvenilir inverter ile hız kontrol teknolojisinin kullanımında sektördeki öncüdür.

Motorun hızını kontrol ederek partikül boyutunu, pürüzsüzlüğü, kıvamı ve diğer ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Birden fazla ürün ve sayısız reçete oluşturmak için tek bir makina yeter.
Ters yönde dönüş
Bıçağın tek tuşla ters yönde dönüş yapması (ekstra bir seçenek olarak seçili modellerde sunulur), normalde birden fazla doldurma ve boşaltma gerektiren birçok farklı ürünün tek partide üretilmesini sağlar.
Aynı hazne içinde önceden işlenmiş karışımlara fındık, meyve, sebze ekleyin ve makinayı yavaş hızda ve ters yönde çalıştırarak salsa, püre, yoğurt karışımlarını dişe gelen iri parçalara sahip olacak şekilde kolayca üretin!
Çok fonksiyonlu sıyırıcı
Kanıtlanmış sıyırıcı tasarımı sayesinde, işlediğiniz ürünün hiç bir kısmını kapak veya hazne duvarlarında kaybetmeden parçalama yaparsınız. Yüksek kalite için gereken homojen ürün elde eder ve israfı ortadan kaldırırsınız.
Sıyırıcı aynı zamanda ürünü bıçaklara yönlendirmek için bir kol işlevi görerek karıştırılması zor malzemelerin hızlı bir şekilde karıştırılmasını sağlar ve işlem sürelerini %50'ye kadar kısaltır!

"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.