Kesme ve Karıştırma | KITPRO

Kesme ve Karıştırma


Endüstriyel seviyede güç ve kapasite seçenekleri ile sonsuz çeşitlilikte ürünü işleyin. Elinizdeki malzemenin karakterini en iyi şekilde ortaya çıkarın. Teknik olarak üstün ancak tüketiciye fabrikasyon hissettirmeyen ürünler yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Uygulama için Mevcut Ürün Grupları:

Set Üstü Parçalayıcılar
2 - 12 litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet
Ayaklı Parçalama Makinaları
20 - 65 Litre arasında değişken hıza sahip modeller
Keşfet
Endüstriyel Parçalama Makinaları
120 Litre ve üzerinde değişken hızlı modeller
Keşfet

Uygulama Örnekleri:

Sebze ve daha fazlasını doğrayın

Sebzeleri, soğanları, sarımsakları ve kuruyemişleri çorba, güveç, hamur işi yemekleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü uygulama için istediğiniz boyuta getirin ve parçalayın.

Et Kesme

Köfte, kebap, pateler veya lahmacun için et parçalayın. Amaca özel tasarlanmış son teknoloji bıçakları kullanarak bıçakla kesilmiş kıyma hazırlayın.

Enerji topları veya protein barları üretin

Hurma, kuru incir ve kuru kayısı gibi yüksek yoğunluklu ürünleri işleyin ve bunları bütün fındık ve çikolata parçaları ile karıştırın.

Salsa veya benzeri karışımlar hazırlayın

Pürüzsüz ve iri taneli malzemeleri ters dönüş ve değişken hızı kullanarak tek bir partide işleyin. Doğranmış bütün domates ve biber parçaları ile mükemmel guakomole’yi tek bir partide hazırlayın.

Gelişmiş Özellikler

Deneyim ile gelen başarı

Değişken hız
KITPRO, 20 yılı aşkın süredir bıçağın değişken hızda dönmesi için çok güvenilir inverter ile hız kontrol teknolojisinin kullanımında sektördeki öncüdür. Motorun hızını kontrol ederek partikül boyutunu, pürüzsüzlüğü, kıvamı ve diğer ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Birden fazla ürün ve sayısız reçete oluşturmak için tek bir makina yeter.
Ters yönde dönüş
Bıçağın tek tuşla ters yönde dönüş yapması (ekstra bir seçenek olarak seçili modellerde sunulur), normalde birden fazla doldurma ve boşaltma gerektiren birçok farklı ürünün tek partide üretilmesini sağlar. Aynı hazne içinde önceden işlenmiş karışımlara fındık, meyve, sebze ekleyin ve makinayı yavaş hızda ve ters yönde çalıştırarak salsa, püre, yoğurt karışımlarını dişe gelen iri parçalara sahip olacak şekilde kolayca üretin!
Çok fonksiyonlu sıyırıcı
Kanıtlanmış sıyırıcı tasarımı sayesinde, işlediğiniz ürünün hiç bir kısmını kapak veya hazne duvarlarında kaybetmeden parçalama yaparsınız. Yüksek kalite için gereken homojen ürün elde eder ve israfı ortadan kaldırırsınız. Sıyırıcı aynı zamanda ürünü bıçaklara yönlendirmek için bir kol işlevi görerek karıştırılması zor malzemelerin hızlı bir şekilde karıştırılmasını sağlar ve işlem sürelerini %50'ye kadar kısaltır!

"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.