Hakkımızda | KITPRO

40 yaşında bir Genç

KITPRO | YAZICILAR, başta gıda endüstrisi olmak üzere gıda analizi, kimyasal üretim, kimyasal analiz ve kozmetik sektörlerine yönelik çözümlerde uzmanlaşmış; dünyanın önde gelen proses, gıda işleme makinası tasarımcı ve üreticisidir. 40 yılı aşkın deneyim ile katı, sıvı ve yarı sıvıların üretiminde ve işlenmesinde kullanılmak üzere makinalar tasarlıyoruz. Kendimizi günümüzün gıda işleme sorunlarını çözmeye ve müşterilerin sürekli değişen alışkanlıklarına ve ortaya çıkan ihtiyaçlarına uyum sağlamaya adadık.

KITPRO, HORECA sektöründeki şirketler ve dünya çapında önde gelen tüketici gıda üreticileri de dahil olmak üzere çok çeşitli müşterilere en kaliteli gıda işleme makinelerini sunmaktadır. Ürünlerimiz aynı zamanda güvenlik denetimleri için gıda ve kimyasal denetim laboratuvarlarında ve kimyasal ve tüketici gıda ürünlerinin seri ve test parti üretiminde de kullanılmaktadır.

HORECA ve daha fazlası

Ürünlerimiz, birkaç masalı küçük restoranlardan binlerce kişiye hizmet veren catering servislerine kadar çok çeşitli müşteri türlerine hizmet vermektedir. Artizan badem ezmesi sunan kaliteli bir pastane veya kitleler için protein barları üreten endüstriyel bir üretici ile çalışıyor olabiliriz.

İşleme makinelerimizin genel çalışma tekniği, içine eklenen ürünü işlemek için bir kabın içinde motorlu kolları veya bıçakları veya bunların birden fazlasını birlikte çalıştırmaktır. Mühendislik ve bilgi birikimimiz, her uygulama için en iyi çözümü sunmamızı bugün sağlasa bile gelecekteki soru ve ihtiyaçlara hazırlanmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Karıştırma, kesme, homojen hale getirme, emülsifiye etme, öğütme ve toz haline getirme gibi çok çeşitli proses çıktılarına uygun makinaları müşterilerimize sunuyoruz.

Gelecek günler için bir vizyon

Vizyonumuz, yeni protein kaynakları, yeni beslenme alışkanlıkları, bitki bazlı beslenmedeki artış, gıda katkı maddelerine yönelik yenilenen bakış açısı ve üretimin daha fazla yerelleştirilmesi gibi geleceğin sorularına yanıt verebilecek ürünler yaratmaktır.

Makinalarımızın sıfır atık ve sürdürülebilirlik konusunda kilit faydaya sahip durumda olduğunun bilincindeyiz. Bu konuda endüstri ve akademi ile işbirliği şirketimizin ana hedeflerinden bir tanesi. Paydaşlarımızı geleceğe hazırlamak; daha iyi beslenen nesiller ve sağlıklı bir gelecek için: buradayız.


"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.